Робота для студента

1. Вирішіть для себе, яка робота вам підійде. Наприклад, можна шукати вакансії для студентів у сфері харчування (фастфуди) або ж відразу дивитися пропозиції роботи в офісах (помічник менеджера, кур'єр). Класична робота для студентів - промоушн і консультування споживачів про продукт роботодавця.
2. Після орієнтовного вибору напрямку роботи, що вам цікава, приступайте до підготовчих робіт - створення резюме та складання супровідного листа. Оскільки ви вже знаєте, яка область зайнятості вам найбільш цікава, акцентуйте в резюме увагу саме на тих якостях, які важливі для бажаної посади.
3. Визначте джерела вакансій. Є сайти, основна тематика яких - робота для студентів та школярів і все, що з цим пов'язано. Не забудьте підписатися на подібних ресурсах на розсилку свіжих вакансій. Також визначте для себе набір ресурсів, де є робота для студентів і щодня заглядайте туди. Використовуйте друковані видання - там часто можна знайти хороші вакансії для студента.
4. Приготуйтесь до співбесіди. Бажано прийти до менеджера з персоналу в цілих джинсах і непрозорій майці. Заготовте із собою роздруковане резюме, візьміть на співбесіду блокнот і ручку.
5. Якщо все пройшло добре - приступайте до роботи. Але пам'ятайте: не важливо, яка у вас робота - серйозна або дрібна, разова або на постійній основі - з першого кроку у трудовій діяльності ви заробляєте репутацію.
Поставтеся до цього максимально серйозно. Адже хто знає, може через 5 років ви самі в окремому кабінеті будете підписувати накази про прийом на роботу в цю саму компанію.

parta.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад